taskulamppu, LED ja UV paristolla UV-LED UV-led
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Ladattava LED-taskulamppu anodisoitua alumiinia, akulla, 3-portainen LED, vaihdettavissa UV-valolle, 90° kääntyvä pää ja magneettijalka.
Uusin LED-tekniikka erinomaisella valoteholla.
- Kumipinnoitettu painike.
Toimitussisältö
Sisältää USB-C-latauskaapelin.
Toiminto
IP54: Suoja roiskevedeltä kaikista suunnista ja suoja sisäisiä pölykertymiä vastaan (pölysuojattu) sekä täydellinen kosketussuoja.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Teolliseen ja yksityiskäyttöön.
- Pöly- ja roiskevesisuojattu standardin IP54 mukaisesti.
Sopimaton käyttö
- Ei sovellu lasten käyttöön.
- Älä käytä räjähdysvaarallisilla alueilla.
- Älä altista lamppua voimakkaalle lämmölle, suoralle auringonvalolle, avotulelle tai suoralle kosketukselle veden kanssa.
- Älä käytä lamppua voimakkaan iskun tai putoamisen jälkeen.
- Älä vaihda valonlähdettä.
Rakenne
Ladattava LED-taskulamppu anodisoidusta alumiinista, akulla, 3-portainen LED, vaihdettavissa UV-valolle, 90° kääntyvä pää ja magneettijalusta.
Uusinta LED-tekniikkaa erinomaisella valoteholla.
- Kumipäällysteinen painike.
Toimitussisältö
Sis. USB-C-latauskaapeli.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Taskulamppu |
|---|---|
| IP-suojausluokka | IP 54 |
| Valovirta | 450 lm |
| Pään ⌀ | 29 mm |
| Paloaika | 2–8 h |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Kokonaispituus | 158 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Akkukapasiteetti | 2.6 Ah |
| Valovirta vaihe 2 | 300 lm |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| UV-säteilyn aallonpituus | 395 nm |
| Valovirta, taso 3 | 120 lm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081518UV-LED |
|---|---|
| EAN | 4045197967251 |