LED-Ex-käsivalaisin paristoilla 4aa2b
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Uk - underwater kinetics
- Tuotenumero
- G0815214AA2B
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Suurtehoiset LED-valaisimet iskunkestävät sekä pöly- ja vesitiiviit.
Räjähdyssuojattu taskulamppu, tarkastettu voimassa olevan ATEX-direktiivin mukaisesti.
Sisältää LED-heijastintekniikan.Rakenne
LED-käsivalaisin ensi- ja toisiovalolla: etusäde ensivalolle (valaisee eteenpäin), kääntökytkin toisiovalolle (valaisee jalkoihin). Käyttöaika ei lyhene, kun molempia valokeiloja käytetään samanaikaisesti.
Toiminta
IP67: Suojaus tilapäistä upotusta veteen vastaan ja suojaus pölyn tunkeutumista vastaan (pölytiivis) sekä täydellinen kosketussuojaus.
Toimitussisältö
Sisältää 4 kpl paristoja nro 081557 LR6.
Rakenne
Suuritehoiset LED-valaisimet, iskunkestävät sekä pöly- ja vesitiiviit.
Räjähdyssuojattu käsivalaisin, tarkastettu voimassa olevan ATEX-direktiivin mukaisesti.
LED-heijastintekniikalla.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Taskulamppu |
|---|---|
| IP-suojausluokka | IP 67 |
| Valovirta | 170 lm |
| Pään ⌀ | 35 mm |
| Paloaika | 6 h |
| Akkutyyppi | Mignon, AA |
| Paino | 153 g |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Kokonaispituus | 158 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 4 |
| ATEX-vyöhyke | vyöhyke 0; vyöhyke 20; vyöhyke 0; vyöhyke 20; vyöhyke 0; vyöhyke 20 |
| Valovirta vaihe 2 | 20 lm |
| Rungon väri | keltainen |
| Instrumentin ominaisuus | soveltuu EX-alueelle |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G0815214AA2B |
|---|---|
| EAN | 032705146523 |