LED-avaimenperävalaisin akulla K4R K4r
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Ultrakompaktit avaimenperävalaisimet, 2 kokoa ja valoluokkaa. Lataus tapahtuu kätevästi integroidun, uloskäännettävän USB-A-liitännän kautta. Hankalat ja hukkuvat kaapelit ovat mennyttä. Harjatusta alumiinista valmistettu runko antaa valaisimelle hillityn ulkonäön – ihanteellinen lisävaruste jokaiseen avainnippuun.
- Helppo kiinnitys karabiinihaalla.
- Lisäksi punavalotoiminto käyttöön pimeässä.
- Integroitu akku ja lataustason ilmaisin.
- Käytännöllinen kuljetuslukitus, joka suojaa tahattomalta käynnistymiseltä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Taskulamppu |
|---|---|
| Valovirta | 80 lm |
| Paloaika | 1 h |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Kokonaispituus | 52 mm |
| Paloaika, vaihe 2 | 3,5 h |
| Valovirta vaihe 2 | 20 lm |
| Kokonaisleveys | 25 mm |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Valovirta-boost | 120 lm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081412K4R |
|---|---|
| EAN | 4058205029117 |