LED-avaimenperävalo paristolla K6R K6r
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Ultrakompaktit avaimenperävalot, 2 kokoa ja valoteholuokkaa. Lataus tapahtuu kätevästi integroidun ulos taittuvan USB-A-liitännän kautta. Hankalat ja kadonneet kaapelit ovat menneisyyttä. Harjatusta alumiinista valmistettu runko antaa valaisimelle hillityn ulkonäön – ihanteellinen lisävaruste jokaiseen avainnippuun.
- Helppo kiinnitys karabiinihaalla.
- Lisäksi punavalotoiminto käyttöön pimeässä.
- Sisäänrakennettu akku ja lataustason ilmaisin.
- Käytännöllinen kuljetuslukitus, joka suojaa tahattomalta käynnistymiseltä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Taskulamppu |
|---|---|
| Valovirta | 200 lm |
| Paloaika | 1.5 h |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Kokonaispituus | 62 mm |
| Paloaika, vaihe 2 | 10 h |
| Valovirta vaihe 2 | 20 lm |
| Kokonaisleveys | 30 mm |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Valovirta-boost | 400 lm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081414K6R |
|---|---|
| EAN | 4058205028318 |