Ladattava LED-kynävalaisin MAGPEN3 Magpen3
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Scangrip
- Tuotenumero
- G081517MAGPEN3
- Varastotilanne
- 715kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Toteutus
Paristokäyttöinen LED-työvalo, jossa on kirkkaat LED-lamput, uloskäännettävät ja kääntyvät ripustuskoukut sekä voimakas pidikemagneetti.
Toimitussisältö
Sisältää USB-latauskaapelin.
Toteutus
Kirkas paristokäyttöinen LED-universaalivalaisin, jossa on päävalo sivulla ja kohdevalo lampun päässä. Sisäänrakennettu magneetti ja taskuklipsi.
Portaaton himmennin.
Toiminta
IP20: Suojaus yli 12 mm halkaisijaltaan olevien vierasesineiden tunkeutumista vastaan, mutta kosketusta tulee välttää; lisäksi ei suojausta vedeltä.
Rakenne
Akkukäyttöinen LED-työvalo, jossa on kirkkaat LEDit sekä ulos taittuvat, kääntyvät ripustuskoukut ja vahva pidikemagneetti.
Toimitussisältö
Sis. USB-latauskaapeli.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Taskulamppu |
|---|---|
| IP-suojausluokka | IP 20 |
| Valovirta | 15 - 150 lm |
| Paloaika | 2 - 20 h |
| Paino | 98 g |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Kokonaispituus | 174 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| ATEX-vyöhyke | ei; ei; ei |
| Akkukapasiteetti | 0.75 Ah |
| Valmistajan merkintä | MAG PEN3 |
| Akun jännite | 3.7 V; 3.7 V; 3.7 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081517MAGPEN3 |
|---|---|
| EAN | 5708997351161 |