Ladattava LED-työvalo
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Akkukäyttöinen LED-työvalo, jossa on kirkkaat LED-lamput sekä ulos taitettavat, kääntyvät ripustuskoukut ja vahva pidikemagneetti.
Rakenne
Uuden sukupolven MINI-MAG-versio, tehokas kohdevalo ja yleisvalo, edessä latausilmaisin.
Tehokas COB-LED-teknologia kirkkaaseen, tasaisen homogeeniseen yleisvalaistukseen kahdella eri valotasolla.
Portaaton himmennin.
Toiminto
IP54: Suojaus roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista ja suojaus sisäisiltä pölykertymiltä (pölysuojattu) sekä täydellinen kosketussuojaus.
Toimitussisältö
Sisältää USB-latauskaapelin.
Rakenne
Akkukäyttöinen LED-työvalaistus, jossa on kirkkaat LED-lamput sekä ulos taitettavat, kääntyvät ripustuskoukut ja vahva pidikemagneetti.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työvalaistus |
|---|---|
| IP-suojausluokka | IP 54 |
| Valovirta | 20 - 200 lm |
| Paloaika | 2 - 20 h |
| Paino | 143 g |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Kokonaispituus | 202 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| ATEX-vyöhyke | ei mitään; ei mitään; ei mitään |
| Valaistus | LED-moduuli |
| Akkukapasiteetti | 1.2 Ah |
| Valmistajan merkintä | MINIMAG PRO |
| Kokonaisleveys | 40 mm |
| Akun jännite | 3.7 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 081516 |
|---|---|
| EAN | 5708997356920 |