LED-taskulamppu akulla 130 130
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kestävä ladattava LED-taskulamppu eloksoitua alumiinia.
Kaksiasentoinen kytkin lisä-boost-toiminnolla tarjoaa erinomaisen valaistuksen kaikkiin käyttökohteisiin. Yhden käden tarkennus mahdollistaa valokeilan nopean ja helpon säädön.
- Latauksen ja purkauksen valvonta kytkimessä olevien värillisten LED-merkkivalojen avulla.
- Pitkä käyttöaika tasaisella valovirralla.
- USB-C-latausliitäntä.
- Vierintäsuoja.
- Tarkennettava valaisinpää.
Toimitussisältö
Sisältää USB-C-latauskaapelin ja akun.
Huomautus
Sopivat vara-akut löytyvät numerolla 081365Toiminto
IP54: suoja roiskevettä vastaan kaikista suunnista ja suoja sisäisiltä pölykertymiltä (pölysuojattu) sekä täydellinen kosketussuojaus.
Toimitussisältö
Rannelenkillä.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Soveltuu teolliseen ja yksityiseen käyttöön.
- Pöly- ja roiskevesisuojattu IP54-luokituksen mukaisesti.
Sopimaton käyttö
- Ei sovellu lasten käytettäväksi.
- Älä käytä räjähdysvaarallisilla alueilla.
- Avaa kotelo akun vaihtoa varten vain sille tarkoitetusta kohdasta. Älä avaa koteloa muihin tarkoituksiin.
- Älä altista lamppua voimakkaalle kuumuudelle, suoralle auringonvalolle, avotulelle tai suoralle kosketukselle veden kanssa.
- Älä käytä lamppua voimakkaan iskun tai putoamisen jälkeen.
- Älä vaihda valonlähdettä.
Rakenne
Kestävä ladattava LED-taskulamppu anodisoidusta alumiinista.
Kaksiasentoinen kytkin lisätoiminnolla boost antaa erinomaisen valaistuksen kaikkiin käyttötarkoituksiin. Yhden käden tarkennus mahdollistaa valokeilan nopean ja helpon säädön.
- Latauksen ja purkautumisen valvonta kytkimen värillisillä LED-valoilla.
- Pitkä käyttöaika tasaisella valovirralla.
- USB-C-latausliitäntä.
- Vierimisen esto.
- Tarkennettavalla lamppupäällä.
Toimitussisältö
Sis. USB-C-latauskaapelin ja akun.
Huomautus
Sopivia vara-akkuja on saatavana numerolla 081365
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Taskulamppu |
|---|---|
| IP-suojausluokka | IP 54 |
| Valovirta | 300 lm |
| Pään ⌀ | 26 mm |
| Paloaika | 1 h |
| Paino | 70 g |
| Energiansyöttö | Verkkovirtakäyttöinen |
| Kokonaispituus | 118 - 130 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Valaistus | LED-lamppu |
| Paloaika, vaihe 2 | 2.5 h |
| Akkukapasiteetti | 0,9 Ah |
| Valovirta vaihe 2 | 100 lm |
| Akun jännite | 3.7 V; 3.7 V; 3.7 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Voidaan käyttää myös taskulamppuna | Tarkennus |
| CRI-arvo | >80 |
| Valovirta-boost | 450 lm |
| Vaihdettava akku | kyllä |
| Pidennetty paloaika | 30 s |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081362130 |
|---|---|
| EAN | 4062406942571 |