LED-taskulamppu paristolla 150 150
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kestävä ladattava LED-taskulamppu anodisoitua alumiinia.
Kaksiasentoinen kytkin lisätoiminnolla boost tarjoaa erinomaisen valaistuksen kaikkiin käyttökohteisiin. Yhden käden tarkennus mahdollistaa valokeilan nopean ja helpon säädön.
- Latauksen ja purkauksen valvonta kytkimessä olevien värillisten LEDien avulla.
- Pitkä käyttöaika tasaisella valovirralla.
- USB-C-latausliitäntä.
- Vierimissuoja.
- Tarkennettavalla lampun päällä.
Toimitussisältö
Sisältää USB-C-latauskaapelin ja akun.
Huomautus
Sopivat vara-akut löytyvät numeron 081365 altaToiminto
IP54: Suoja roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista ja suoja sisäisiltä pölykertymiltä (pölysuojattu) sekä täydellinen kosketussuoja.
Toimitussisältö
Rannelenkillä.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Sopii teolliseen ja yksityiseen käyttöön.
- Pöly- ja roiskevesisuojattu IP54:n mukaisesti.
Sopimaton käyttö
- Ei sovellu lasten käyttöön.
- Älä käytä räjähdysvaarallisilla alueilla.
- Avaa kotelo akun vaihtoa varten vain siihen tarkoitetusta kohdasta. Älä avaa koteloa muihin tarkoituksiin.
- Älä altista lamppua voimakkaalle kuumuudelle, suoralle auringonvalolle, avotulelle tai suoralle kosketukselle veden kanssa.
- Älä käytä lamppua voimakkaan iskun tai putoamisen jälkeen.
- Älä vaihda valonlähdettä.
Rakenne
Kestävä ladattava LED-taskulamppu anodisoidusta alumiinista.
Kaksiasentoinen kytkin lisätoiminnolla boost tarjoaa erinomaisen valaistuksen kaikkiin käyttökohteisiin. Yhden käden tarkennus mahdollistaa valokeilan nopean ja helpon säädön.
- Latauksen ja purkautumisen valvonta kytkimen värillisillä LED-merkkivaloilla.
- Pitkä käyttöaika tasaisella valovirralla.
- USB-C-latausliitäntä.
- Vierintäsuoja.
- Tarkennettava lamppupää.
Toimitussisältö
Sis. USB-C-latauskaapelin ja akun.
Huomautus
Sopivat vara-akut löytyvät numeron 081365 alta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Taskulamppu |
|---|---|
| IP-suojausluokka | IP 54 |
| Valovirta | 400 lm |
| Pään ⌀ | 28 mm |
| Paloaika | 1.5 h |
| Paino | 95 g |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Kokonaispituus | 144 - 154 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Valaistus | LED-lamppu |
| Paloaika, vaihe 2 | 5 h |
| Akkukapasiteetti | 1.6 Ah |
| Valovirta vaihe 2 | 140 lm |
| Akun jännite | 3.7 V; 3.7 V; 3.7 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Voidaan käyttää myös taskulamppuna | Tarkennus |
| CRI-arvo | >80 |
| Valovirta-boost | 700 lm |
| Vaihdettava akku | kyllä |
| Pidennetty paloaika | 30 s |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081363150 |
|---|---|
| EAN | 4062406942588 |