LED-kynälamppu paristolla 240 mm 240 mm
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Rakenne
Taitettava 3-in-1-taskulamppu erittäin kapealla ja kompaktilla rakenteella. Mahdollistaa vaikeapääsyisten ja ahtaiden paikkojen tarkastuksen ja valaisun. Täysin taitettuna, taskukokoisena, lamppu toimii tavallisena käsivalaisimena. Lisäksi kohdevalo ja kaksi kirkkaustasoa (50 tai 100 %). Tehokas integroitu magneetti ja koukku.
Toimitussisältö
Ei sis. verkkolaitetta. Toimitukseen sisältyy latauskaapeli.
Toiminto
IP30: Suoja vierasesineiden tunkeutumista vastaan, kun ⌀ > 2,5 mm, mutta työkalut ja johdot on pidettävä etäällä; lisäksi ei suojaa vettä vastaan.
Rakenne
Kokoontaitettava 3-in-1-taskulamppu, jossa on erittäin ohut ja kompakti muotoilu. Mahdollistaa vaikeapääsyisten ja ahtaiden paikkojen tarkastuksen ja valaisun. Täysin taitettuna, taskukokoisena, lamppu toimii tavallisena käsivalaisimena. Lisäksi kohdevalo ja kaksi kirkkausastetta (50 tai 100 %). Tehokas integroitu magneetti ja koukku.
Toimitussisältö
Ei sis. virtalähdettä. Toimitukseen sisältyy latauskaapeli.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Taskulamppu |
|---|---|
| IP-suojausluokka | IP 30 |
| Valovirta | 200 lm |
| Paloaika | 2.5 h |
| Paino | 100 g |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Kokonaispituus | 240 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Valaistus | LED-moduuli |
| Paloaika, vaihe 2 | 5 h |
| Valovirta vaihe 2 | 100 lm |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081571240 |
|---|---|
| EAN | 5708997356104 |