LED-käsivalaisin akulla 120 120
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tukeva ladattava LED-taskulamppu anodisoidusta alumiinista.
Kaksiasentoinen kytkin lisätoiminnolla boost antaa erinomaisen valovirran kaikkiin käyttökohteisiin. Yhden käden tarkennus mahdollistaa valokeilan nopean ja helpon säädön.
- Latauksen ja purkautumisen valvonta kytkimen värillisten LED-merkkivalojen avulla.
- Pitkä käyttöaika tasaisella valovirralla.
- USB-C-latausliitäntä.
- Vierimisen esto.
- Tarkennettava lamppupää.
Toimitussisältö
Sis. USB-C-latauskaapeli ja akku.
Huomautus
Sopivat vara-akut löytyvät numerolla 081365Toiminto
IP54: Suoja roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista ja suoja sisäisiltä pölykertymiltä (pölysuojattu) sekä täydellinen kosketussuoja.
Toimitussisältö
Rannelenkillä.
Tarkoitettu käyttö
Tarkoitettu käyttö
- Teolliseen ja yksityiskäyttöön.
- Pöly- ja roiskevesisuojattu IP54:n mukaisesti.
Sopimaton käyttö
- Ei sovellu lasten käyttöön.
- Älä käytä räjähdysvaarallisilla alueilla.
- Avaa kotelo akun vaihtoa varten vain siihen tarkoitetusta kohdasta. Älä avaa koteloa muihin tarkoituksiin.
- Älä altista lamppua voimakkaalle kuumuudelle, suoralle auringonvalolle, avotulelle tai suoralle kosketukselle veden kanssa.
- Älä käytä lamppua voimakkaan iskun tai putoamisen jälkeen.
- Älä vaihda valonlähdettä.
Rakenne
Kestävä ladattava LED-taskulamppu anodisoidusta alumiinista.
Kaksiasentoinen kytkin lisätoimintoisella boost-toiminnolla tuottaa erinomaisen valovirran kaikkiin käyttökohteisiin. Yhden käden tarkennus mahdollistaa valokeilan nopean ja helpon säädön.
- Latauksen ja purkauksen valvonta kytkimen värillisillä LED-merkkivaloilla.
- Pitkä käyttöaika tasaisella valovirralla.
- USB-C-latausliitäntä.
- Vierimissuoja.
- Tarkennettavalla lampun päällä.
Toimitussisältö
Sis. USB-C-latauskaapelin ja akun.
Huomautus
Sopivat vara-akut löytyvät numerolla 081365
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Taskulamppu |
|---|---|
| IP-suojausluokka | IP 54 |
| Valovirta | 80 lm |
| Pään ⌀ | 18 mm |
| Paloaika | 1 h |
| Paino | 29.5 g |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Kokonaispituus | 112 - 120 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Valaistus | LED-lamppu |
| Paloaika, vaihe 2 | 3 h |
| Akkukapasiteetti | 0.32 Ah |
| Valovirta vaihe 2 | 30 lm |
| Akun jännite | 3.7 V; 3.7 V; 3.7 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Voidaan käyttää myös taskulamppuna | Tarkennus |
| CRI-arvo | >80 |
| Valovirta-boost | 130 lm |
| Vaihdettava akku | kyllä |
| Pidennetty paloaika | 30 s |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081360120 |
|---|---|
| EAN | 4062406942557 |