Akkukäyttöinen sauvatyövalo IW4R Iw4r
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Akkukäyttöinen sauvaToimintoIP54: Suoja roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista ja suoja sisäisiä pölykertymiä vastaan (pölysuojattu) sekä täydellinen kosketussuoja.
Malli
Mikään ei ole valoa nopeampaa. Eikä mikään lamppu ole nopeammin käden ulottuvilla kuin iW4R – ladattava työvalo, joka mahtuu housuntaskuun! Se on tuskin kynää suurempi, mutta sen avulla jokainen työvaihe saa oikean valaistuksen. Joustava pidike voidaan integroidun magneetin avulla kiinnittää monin eri tavoin ja suunnata haluttuun kulmaan. Akkuindikaattorin ansiosta tiedät koko ajan, kuinka kauan iW4R:ää voi vielä käyttää – ja jopa neljän tunnin käyttöajalla pimeä ei tule ihan heti.
- Kompakti housuntaskukoko.
- Kolme valovaihtoehtoa, mukaan lukien kohdistettu kohdevalo lamppupään heijastinlinssillä.
- Akun latauksen ilmaisin.
- Integroitu magneetti helppoon kiinnitykseen metallipinnoille (esim. teräspalkkeihin tai moottoreihin).
- Kääntömekanismi mahdollistaa joustavan suuntauksen työalueen optimaaliseen valaisuun.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Taskulamppu |
|---|---|
| IP-suojausluokka | IP 54 |
| Valovirta | 75 - 150 lm |
| Paloaika | 2 - 4 h |
| Paino | 72 g |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Kokonaispituus | 27 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| ATEX-vyöhyke | ei mitään |
| Valaistus | LED-moduuli |
| Akkukapasiteetti | 0.75 Ah |
| Valmistajan merkintä | iW4R |
| Kokonaisleveys | 20 mm |
| Akun jännite | 3.7 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| CRI-arvo | 80 |
| Värilämpötila | 5400 - 6600 K |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081458IW4R |
|---|---|
| EAN | 4058205016261 |