LED-tarkastusvalaisin akulla 25 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Erittäin kestävät tarkastuslamput massiivialumiinista LED-lamppupäällä. Paristokahva sisältäen joustavan akselin, roiskevesisuojattu.
Malli
1× INOX-tarkastuspeili 40×65 mm, särkymätön.
Rakenne
Erittäin kestävät tarkastusvalaisimet täysalumiinista, LED-valaisinpäällä. Akkukahva sisältäen joustoakselin, roiskevesisuojattu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Tarkastuslamppu |
|---|---|
| Valovirta | 180 lm |
| Säteilykulma | 100 astetta |
| ATEX-vyöhyke | ei mitään |
| Pään ⌀ | 25 mm |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Kokonaispituus | 600 mm |
| Akkutyyppi | LR6 |
| Akkutyyppi | LR6 |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081559 LR6 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G08142125 |
|---|---|
| EAN | 2050001694911 |