LED-tarkastusvalaisin akulla
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Erittäin robustit tarkastusvalaisimet massiviisesta alumiinista LED-lamppupäällä. Paristokahva joustoakselin kanssa, roiskevesisuojattu.
Malli
1× tarkastuspeili ⌀ 30 mm, rengasmagneetti.
Rakenne
Erittäin kestävät tarkastusvalaisimet täysalumiinista, LED-valaisinpäällä. Akkukahva sisältäen joustoakselin, roiskevesisuojattu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Tarkastuslamppu |
|---|---|
| Valovirta | 25 lm |
| Säteilykulma | 10 astetta |
| ATEX-vyöhyke | ei mitään |
| Pään ⌀ | 10 mm |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Kokonaispituus | 490 mm |
| Akkutyyppi | LR6 |
| Akkutyyppi | LR6 |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081559 LR6 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 081421 |
|---|---|
| EAN | 2050001894892 |