Akkukäyttöinen LED-tarkastuslamppu joutsenkaulalla 460 460
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kapea akkukäyttöinen LED-tarkastuslamppu, jossa on joutsenkaula ja vankka 200 mm:n joustava akseli. Päävalo portaattomasti himmennettävissä. Lisänä kohdevalotoiminto. Tukevan magneettisen jalustan ja integroidun ripustuskoukun ansiosta sitä voidaan käyttää myös pöytälamppuna.
Toimitussisältö
Sisältää latauskaapelin ja liittimen.
Toiminto
IP54: suoja roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista ja suoja sisäisiltä pölykertymiltä (pölysuojattu) sekä täydellinen kosketussuojaus.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Teolliseen ja yksityiskäyttöön.
- Pöly- ja roiskevesisuojattu standardin IP54 mukaisesti.
- Iskunkestävä standardin IK 07 mukaisesti.
Sopimaton käyttö
- Ei sovellu lasten käytettäväksi.
- Älä käytä räjähdysvaarallisilla alueilla.
- Älä altista lamppua voimakkaalle kuumuudelle, suoralle auringonvalolle tai avotulelle.
- Älä käytä lamppua, jos kotelo vaurioituu.
- Älä avaa koteloa.
- Älä vaihda valonlähdettä.
Rakenne
Kapea akkukäyttöinen LED-tarkastuslamppu joutsenkaulalla ja vankalla 200 mm:n joustoakselilla. Päävalo portaattomasti himmennettävissä. Erillinen kohdevalotoiminto. Vakaan magneettisen jalustan ja integroidun ripustuskoukun ansiosta voidaan käyttää myös pöytälamppuna.
Toimitussisältö
Sis. latauskaapelin ja liittimen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Tarkastuslamppu |
|---|---|
| Akkukapasiteetti | 2.6 Ah |
| IP-suojausluokka | IP 54 |
| Valovirta | 50–500 lm |
| ATEX-vyöhyke | ei mitään |
| Paloaika | 2–22 h |
| Valaistus | LED-moduuli |
| Paino | 325 g |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Kokonaispituus | 470 mm |
| Akun jännite | 3.6 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081572460 |
|---|---|
| EAN | 4062406262020 |