LED-Ex-taskulamppu paristoilla 2ELED 2eled
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Uk - underwater kinetics
- Tuotenumero
- G0815222ELED
- Varastotilanne
- 951kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Suurtehoinen tarkastusvalaisin, iskunkestävä, pöly- ja vesitiivis.
Erittäin kirkas LED-sauvavalaisin, jossa on taskuklipsi. Keskipainotteinen valokeila, 6500 K. Kevyt, mahtuu kaikkiin työkalulaukkuihin ja voidaan kiinnittää kaikkiin takintaskuihin. Virtakytkin takana. Valokuitulisäkkeen kanssa se on ihanteellinen vaikeapääsyisten, ahtaiden paikkojen valaisuun.
Räjähdyssuojattu taskulamppu, testattu voimassa olevan ATEX-direktiivin mukaisesti.
Toiminta
IP67: Suojaus tilapäistä veteen upottamista vastaan ja suojaus pölyn tunkeutumista vastaan (pölytiivis) sekä täydellinen kosketussuojaus.
Malli
Suurikapasiteettinen tarkastuslamppu, iskunkestävä, pöly- ja vesitiivis.
Tehokas LED-sauvavalaisin, jossa taskuklipsi. Keskipainotteinen valokeila, 6500 K. Kevyt, sopii kaikkiin työkalulaukkuihin ja voidaan kiinnittää kaikkiin takintaskuihin. Virtakytkin takana. Valokuitulisäosan avulla se sopii erinomaisesti vaikeapääsyisten, ahtaiden paikkojen valaisemiseen.
Räjähdyssuojattu taskulamppu, testattu voimassa olevien ATEX-direktiivien mukaisesti.
Tekniset tiedot
| IP-suojausluokka | IP 67 |
|---|---|
| Valovirta | 40 lm |
| Pään ⌀ | 22 mm |
| Paloaika | 3 h |
| Akkutyyppi | Micro, AAA |
| Paino | 55 g |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Kokonaispituus | 132 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
| ATEX-vyöhyke | Vyöhyke 1; Vyöhyke 21; Vyöhyke 1; Vyöhyke 21; Vyöhyke 1; Vyöhyke 21 |
| Rungon väri | keltainen |
| Instrumentin ominaisuus | soveltuu EX-alueelle |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G0815222ELED |
|---|---|
| EAN | 032705133417 |