LED-Ex-otsalamppu paristolla EXH8 Exh8
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
LED-Ex-otsalamppu akullaRakenneMukava "Magnetic Switch" -kytkin helppoon käyttöön käsineillä ja suojavarusteilla.
Otsalamppu, erittäin mukava käyttää, tarkennettavissa, punaisella takavalolla.
Toiminta
IP68: Suojattu pitkäaikaista veteen upottamista vastaan (vesitiivis) ja suojattu pölyn tunkeutumista vastaan (pölytiivis), sekä täysin kosketussuojattu.
Toimitussisältö
Sisältää paristot (3 × AA).
Rakenne
Räjähdyssuojattu otsalamppu, testattu voimassa olevien ATEX-direktiivien mukaisesti.
Otsalamppu, erittäin mukava käyttää, tarkennettava ja varustettu punaisella takavalolla. Mukava "Magnetic Switch" helppoon käyttöön käsineiden ja suojavarusteiden kanssa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Otsalamppu |
|---|---|
| IP-suojausluokka | IP 68 |
| Valovirta | 180 lm |
| Pään ⌀ | 41 mm |
| Paloaika | 15 h |
| Akkutyyppi | Mignon, AA |
| Paino | 345 g |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 3 |
| ATEX-vyöhyke | Vyöhyke 0; Vyöhyke 20 |
| Paloaika, vaihe 2 | 40 h |
| Valovirta vaihe 2 | 50 lm |
| Valmistajan merkintä | EXH8 |
| Akkutyyppi | Mignon, AA |
| Valaistusleveys | 65–120 m |
| Rungon väri | musta |
| Instrumentin ominaisuus | soveltuu EX-alueelle |
| Vyökotelo sisältyy toimitukseen | ei |
| Edistynyt tarkennusjärjestelmä (AFS) | kyllä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081474EXH8 |
|---|---|
| EAN | 4058205007412 |