LED-otsalamppu akulla 400 400
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
LED-otsalamppu, jossa on kaksi eri valokeilakulmaa (spot ja flood) sekä punavalotoiminto.
Toimitussisältö
Sisältää latauskaapelin.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Teolliseen ja yksityiskäyttöön.
- Pöly- ja roiskevesisuojattu IP54:n mukaisesti.
- Iskunkestävä IK 07:n mukaisesti.
Sopimaton käyttö
- Ei sovellu lasten käytettäväksi.
- Älä käytä räjähdysvaarallisilla alueilla.
- Älä altista lamppua voimakkaalle kuumuudelle, suoralle auringonvalolle tai avotulelle.
- Älä käytä lamppua, jos kotelo vaurioituu.
- Avaa kotelo akun vaihtoa varten vain siihen tarkoitetusta kohdasta.
- Älä avaa koteloa muihin tarkoituksiin.
- Älä vaihda valonlähdettä.
Rakenne
LED-otsalamppu, jossa kaksi eri valokeilakulmaa (spot ja flood) sekä punaisen valon toiminto.
Toimitussisältö
Sis. latauskaapelin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Otsalamppu |
|---|---|
| Paino | 133 g |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| IP-suojausluokka | IP 54 |
| Valovirta | 40–400 lm |
| ATEX-vyöhyke | ei mikään; ei mikään; ei mikään |
| Paloaika | 2–22 h; 2–22 h; 2–22 h |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Valovirta-boost | 1000 lm |
| Pidennetty paloaika | 35 s |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081346400 |
|---|---|
| EAN | 4069515040822 |