LED-otsalamppu paristolla H5-CORE H5-core
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Ledlenser
- Tuotenumero
- G081390H5-CORE
- Varastotilanne
- 237kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Tehokkaat LED-otsalamput ammattikäyttöön.
- Käännettävä pää ja portaaton tarkennustoiminto.
- Intuitiivinen käyttö ja portaaton himmennys.
- Vaihdettava, pestävä otsapanta.
- Ledlenser Connecting System -liitäntäjärjestelmä yhtenäisenä rajapintana mahdollistaa helpon yhdistämisen laajaan lisävarustevalikoimaan. <
Toiminto
IP67: Suojaus tilapäistä upotusta veteen vastaan sekä suojaus pölyn tunkeutumista vastaan (pölytiivis), lisäksi täydellinen kosketussuojaus.
Rakenne
Tehokkaat LED-otsalamput ammattikäyttöön.
- Kääntyvä lampun pää ja portaaton tarkennustoiminto.
- Intuitiivinen käyttö ja portaaton himmennys.
- Vaih dettava, pestävä otsapanta.
- Ledlenser Connecting System -järjestelmä yhtenäisenä liitäntänä mahdollistaa helpon yhdistämisen laajaan lisävarustevalikoimaan.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Otsalamppu |
|---|---|
| Paino | 178 g |
| Valmistajan merkintä | H5 Core |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Akkutyyppi | Mignon, AA |
| IP-suojausluokka | IP 67 |
| Valovirta | 200 lm |
| Pään ⌀ | 32 mm |
| Paloaika | 2 h; 2 h; 2 h |
| Akkutyyppi | Mignon, AA |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
| Paloaika, vaihe 2 | 20 h |
| Valovirta vaihe 2 | 15 lm |
| Valovirta-boost | 350 lm |
| Sarja | H5 Core |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081390H5-CORE |
|---|---|
| EAN | 4058205020848 |