LED-otsalamppu akulla
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tehokkaat LED-otsalamput ammattikäyttöön.
- Kääntyvä valaisinosa ja portaaton tarkennustoiminto.
- Intuitiivinen käyttö ja portaaton himmennys.
- Vaih dettava, pestävä otsapanta.
- Ledlenser Connecting System yhtenäisenä liitäntänä mahdollistaa helpon yhdistämisen laajaan lisävarustevalikoimaan. <Toiminto
- Kääntyvä valopää ja portaaton tarkennustoiminto.
- Intuitiivinen käyttö ja portaaton himmennys.
- VaihdeTTava, pestävä otsapanta.
- Ledlenser Connecting System -järjestelmä yhtenäisenä liitäntänä mahdollistaa helpon yhdistämisen laajaan lisävarustevalikoimaan.
IP67: Suoja tilapäistä veteen upottamista vastaan ja suoja pölyn tunkeutumista vastaan (pölytiivis) sekä täydellinen kosketussuoja.
Malli
Tehokkaat LED-otsalamput ammattikäyttöön.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Otsalamppu |
|---|---|
| Paino | 167 g |
| Valmistajan merkintä | H5R Core |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| IP-suojausluokka | IP 67 |
| Valovirta | 400 lm |
| Pään ⌀ | 32 mm |
| Paloaika | 2 h; 2 h; 2 h |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Paloaika, vaihe 2 | 50 h |
| Valovirta vaihe 2 | 15 lm |
| Valovirta-boost | 500 lm |
| Sarja | H5R Core |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 081479 |
|---|---|
| EAN | 4058205020879 |