LED-otsalamppu
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Ensiluokkaiset ja tehokkaat LED-otsalamput.
Malli
Erittäin kirkas, tarkennettava ja portaattomasti himmennettävä. Useita valotiloja.
Ladattava. Litiumioniakku ja USB-laturi.
Toiminta
IP20: Suoja vierasesineiden tunkeutumista vastaan, kun ⌀ < 12 mm, mutta kosketusta tulee välttää; lisäksi ei suojaa vettä vastaan.
Rakenne
Ensiluokkaiset ja tehokkaat LED-otsalamput.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Otsalamppu |
|---|---|
| Paino | 165 g |
| Valmistajan merkintä | H7R.2 |
| Energiansyöttö | Verkkovirtakäyttöinen |
| Akun jännite | 3.7 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Akkukapasiteetti | 1.4 Ah |
| IP-suojausluokka | IP X6 |
| Valovirta | 20–300 lm |
| ATEX-vyöhyke | ei mitään; ei mitään; ei mitään |
| Pään ⌀ | 35 mm |
| Paloaika | 4–30 h; 4–30 h; 4–30 h |
| Vyökotelo sisältyy toimitukseen | ei |
| Valaistusleveys | 50–160 m |
| Edistynyt tarkennusjärjestelmä (AFS) | kyllä |
| Smart light technology (slt) | kyllä |
| Rapid focus | kyllä |
| Himmennettävä valaistus | kyllä |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 081486 |
|---|---|
| EAN | 4029113729802 |