Kannettava LED-valonheitin 230 V
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Valaisinkotelo painevalettua alumiinia, alumiinireflektori ja valonlähde. Kytkin valaisinkotelossa.
SMD-LED-valonheitin mobiilikäyttöön, jossa tukeva jalusta (ympärisuojaus).
Toiminto
IP54: Suoja roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista ja suoja sisäisiä pölykertymiä vastaan (pölysuojattu) sekä täydellinen kosketussuojaus.
Rakenne
Valaisinkotelo painevalettua alumiinia, alumiinireflektori ja valonlähde. Virtakytkin valaisinkotelossa.
SMD-LED-valonheitin liikkuvaan käyttöön; tukeva jalusta (ympärisuojaus).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Valonheitin |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 230 V |
| Paino | 4400 g |
| IP-suojausluokka | IP 65 |
| Valovirta | 3150 lm |
| Värilämpötila | 6500 K |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Kokonaiskorkeus | 280 mm |
| Kokonaisleveys | 200 mm |
| Kokonaispituus | 240 mm |
| Tehonkulutus | 30 W |
| Valaistus | LED-moduuli |
| Nimellisjännite | 230 V |
| Energiatehokkuusluokka | F |
| Liitäntäkaapelin pituus | 5 m |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 081211 |
|---|---|
| EAN | 4003644002177 |