LED-valonheitin himmennystoiminnolla CONNECT NOVA-4 Nova-4
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Scangrip CONNECT -työvalaisimet perustuvat CAS-järjestelmään ja ovat lisäksi yhteensopivia kaikkien johtavien sähkötyökaluvalmistajien 18 V akkujen kanssa.
Akkukäyttöinen suurtehoinen LED-valonheitin himmennystoiminnolla. Painevaletusta alumiinista valmistettu kotelo on erittäin vankka ja
kestää voimakkaita iskuja ja tärinää. Käyttöön CAS 12 V ja 18 V
akkujen, johtavien sähkötyökaluvalmistajien 18 V akkujen tai suoran liitännän kanssa SCANGRIP®-
virtalähteeseen.
- BLUETOOTH-valonohjaimella voit sytyttää ja sammuttaa jopa neljä valaisinta ja säätää valovirran viisiportaisesti kulloiseenkin työtehtävään.
- Irrotettava diffuusori.
- Integroitu kantokahva ja uusi jalustajalka joustavaan kohdistukseen sekä suoraan asennukseen SCANGRIP®-jalustaan tai magneettikiinnikkeellä.
Toimitussisältö
Valaisimet toimitetaan ilman akkua ja laturia.
Huomautus
Sopivat akut, laturit ja verkkolaitteet kaapelilla tapahtuvaan virransyöttöön löytyvät kohdista 073870–073890 ja 081249.
Toiminto
IP65: Suojaus huuhteluvedeltä kaikista suunnista ja suojaus pölyn tunkeutumiselta (pölytiivis) sekä täydellinen kosketussuoja.
Rakenne
Scangrip CONNECT -työvalaisimet perustuvat CAS-järjestelmään ja ovat lisäksi yhteensopivia kaikkien johtavien sähkötyökalujen valmistajien 18 V akkujen kanssa.
Akkukäyttöinen suurtehoinen LED-valonheitin himmennystoiminnolla. Painevaletusta alumiinista valmistettu runko on erittäin kestävä ja
vastustuskykyinen voimakkaille iskuille ja tärinälle. Käyttöön CAS 12 V ja 18 V
akuilla, johtavien sähkötyökalujen valmistajien 18 V akuilla tai suoralla liitännällä SCANGRIP®-
virtalähteeseen.
- BLUETOOTH-valonohjaimella voit sytyttää ja sammuttaa enintään neljä valaisinta ja säätää valovirtaa viidessä portaassa kulloisenkin työtehtävän mukaan.
- Irrotettava diffusori.
- Integroitu kantokahva ja uusi jalustajalka joustavaan suuntaukseen sekä suoraan asennukseen SCANGRIP®-jalustaan tai magneettikiinnikkeellä.
Toimitussisältö
Valaisimet toimitetaan ilman akkua ja laturia.
Huomautus
Sopivat akut, laturit ja verkkolaitteet kaapelilla tapahtuvaa virransyöttöä varten löytyvät kohdista 073870–073890 ja 081249.
Tekniset tiedot
| IP-suojausluokka | IP 65 |
|---|---|
| Valovirta | 400–4000 lm |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Kokonaispituus | 240 mm |
| Akun jännite | 12 V; 18 V; 12 V; 18 V; 12 V; 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
| Kokonaiskorkeus | 230 mm |
| Kokonaisleveys | 104 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081233NOVA-4 |
|---|---|
| EAN | 5708997006726 |