LED-yleisvalaisin CONNECT VEGA-4 Vega-4
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Scangrip CONNECT -työvalot perustuvat CAS-järjestelmään ja ovat lisäksi yhteensopivia kaikkien johtavien sähkötyökalujen valmistajien 18 V -akkujen kanssa.
Akkukäyttöinen LED-yleisvalaisin suurella kapasiteetilla sekä häikäisemättömällä ja tasaisella valovirralla. Valaisimien kestävä ja iskunkestävä muovikotelo sopii erinomaisesti kaikkiin työympäristöihin. Voidaan asentaa SCANGRIP®-jalustaan. CAS 18 V -akuille, johtavien sähkötyökalujen valmistajien 18 V -akuille tai suoraan kytkettäväksi SCANGRIP®-virtalähteeseen.
Toimitussisältö
Valaisimet toimitetaan ilman akkua ja laturia.
Huomautus
Sopivat akut, laturit ja verkkolaitteet kaapelilla toteutettuun virransyöttöön löytyvät kohdista 073870–073890 ja 081249.
Toiminto
IP54: Suojaus kaikkien suuntien vesisuihkua vastaan ja suojaus sisäisiä pölykertymiä vastaan (pölysuojattu) sekä täydellinen kosketussuoja.
Rakenne
Scangrip CONNECT -työvalot perustuvat CAS-järjestelmään ja ovat lisäksi yhteensopivia kaikkien johtavien sähkötyökalujen valmistajien 18 V akkujen kanssa.
Akkukäyttöinen suurtehoinen LED-yleisvalaisin häikäisemättömällä ja tasaisella valovirralla. Valaisimien kestävä ja iskunkestävä muovikotelo sopii täydellisesti kaikkiin työympäristöihin. Voidaan asentaa SCANGRIP®-jalustaan. CAS 18 V akuille, johtavien sähkötyökalujen valmistajien 18 V akuille tai suoraan liitettäväksi SCANGRIP®-virtalähteeseen.
Toimitussisältö
Valaisimet toimitetaan ilman akkua ja laturia.
Huomautus
Sopivat akut, laturit ja verkkolaitteet kaapelikäyttöiseen virransyöttöön löytyvät kohdista 073870–073890 ja 081249.
Tekniset tiedot
| IP-suojausluokka | IP 54 |
|---|---|
| Valovirta | 4000 lm |
| Energiansyöttö | verkkokäyttöinen |
| Kokonaispituus | 280 mm |
| Akun jännite | 18 V; 18 V; 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
| Kokonaiskorkeus | 288 mm |
| Kokonaisleveys | 103 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081236VEGA-4 |
|---|---|
| EAN | 5708997006764 |