Akkukäyttöinen LED-työvalo UNIPEN Unipen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Scangrip
- Tuotenumero
- G081407UNIPEN
- Varastotilanne
- 308kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Malli
Ladattavat LED-työvalaisimet 'For Life' uudessa muotoilussa, jossa on erittäin tehokkaat moniledit. Uusi OPTILight-toiminto takaa optimoidun valotehon ja valaistusajan.
Malli
Käytännöllinen 2-in-1 LED-kynälamppu, jossa on kohdevalo ja integroidut magneetit.
Toiminto
IP65: Suojaus vesisuihkuilta kaikista suunnista ja suojaus pölyn tunkeutumiselta (pölytiivis) sekä täydellinen kosketussuoja.
Rakenne
Ladattavat LED-työvalot 'For Life' uudella muotoilulla ja tehokkailla moniled-diodeilla. Uusi OPTILight-toiminto huolehtii optimoidusta valotehosta ja valaistusajasta.
Tekniset tiedot
| IP-suojausluokka | IP 65 |
|---|---|
| Valovirta | 15 - 150 lm |
| Paloaika | 3 - 30 h |
| Paino | 80 g |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Kokonaispituus | 155 mm |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Kokonaisleveys | 27 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081407UNIPEN |
|---|---|
| EAN | 5708997362099 |