Johdoton työvalo LEDillä 35 W 35 W
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Varjoton ja häikäisemätön rakenne, jossa on laaja valon hajotus.
Kestävä työvalaisin, jossa on sivuilla kumitetut yksityiskohdat ja viisi kallistuskulmaa asennosta riippuen (90°, 35°, 25°, 15°, 0°). Integroitu kantokahva, PÄÄLLE/POIS-painike takana. Hyväksytty jatkuvaan ulkokäyttöön sekä rakennus- ja asennustyömaille standardin BGI 608 mukaisesti.
Toiminto
IP54: Suojaus roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista ja suojaus sisäisiltä pölykertymiltä (pölysuojattu) sekä täydellinen kosketussuojaus.
Huomautus
Latauksen aikana kotelointiluokka on vain IP20.
Malli
Varjoton ja häikäisemätön rakenne laajalla valonjakaumalla.
Kestävä työvalaisin, jossa sivuilla kumipinnoitetut yksityiskohdat ja viisi kallistuskulmaa asennosta riippuen (90°, 35°, 25°, 15°, 0°). Integroitu kantokahva, PÄÄLLE/POIS-painike takana. Hyväksytty jatkuvaan ulkokäyttöön sekä rakennus- ja asennustyömaille standardin BGI 608 mukaisesti.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työvalaistus |
|---|---|
| IP-suojausluokka | IP 54 |
| Valovirta | 3850 lm |
| ATEX-vyöhyke | ei mitään; ei mitään; ei mitään |
| Paloaika | 4.5 h |
| Värilämpötila | 6500 K |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Kokonaiskorkeus | 163 mm |
| Kokonaisleveys | 256 mm |
| Kokonaispituus | 273 mm |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Energiatehokkuusluokka | C |
| Valovirta vaihe 2 | 1650 lm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G08126435 |
|---|---|
| EAN | 4003644019977 |