LED-konevalaisin rengas 160
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Bauer & böcker
- Tuotenumero
- G081439160
- Varastotilanne
- 7kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Malli
Rengasvalo varjottomaan 360° valaisemiseen karan ympärillä jyrsin- ja porakoneissa. Joustava kiinnitysmahdollisuus erilaisiin konetyyppeihin säädettävän magneettipitimen avulla.
Kestävät LED-konevalaisimet, alumiinirunko ja satinoitu akryylilasi, joka takaa tasaisen 160 asteen valaistuksen.
- Vähän heijastuksia, ei häikäisyä ja värisemätön toiminta.
- Liitäntä 24 V:n teholähteeseen tai 24 V:n koneohjaukseen.
Toimituksen sisältö
Mukana kumipäällysteinen magneetti, verkkolaite.
Toiminto
IP67: Suojaus tilapäiseltä upottamiselta veteen ja pölyn sisääntunkeutumiselta (pölytiivis) ja täydellinen kosketussuojaus.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | konetyövalaisin |
|---|---|
| Nimellisjännite | 24 V |
| IP-suojausluokka | IP 67 |
| Valovirta | 460 lm |
| Valoteho | 7.5 W |
| Valaistus | LED-moduuli |
| Energiansyöttö | verkkokäyttöinen |
| ATEX-vyöhyke | ei mitään |
| Kokonaiskorkeus | 42 mm |
| Sisä-⌀ | 100 mm |
| Ulkoinen ⌀ | 160 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081439160 |
|---|---|
| EAN | 4260131238895 |