LED-konevalaisin litteä 303
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Bauer & böcker
- Tuotenumero
- G081438303
- Varastotilanne
- 16kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Malli
Kestävät LED-konevalaisimet, alumiinirunko ja satinoitu akryylilasi, joka takaa tasaisen 160 asteen valaistuksen.
- Vähän heijastuksia, ei häikäisyä ja värisemätön toiminta.
- Liitäntä 24 V:n teholähteeseen tai 24 V:n koneohjaukseen.
Litteä valokisko, kääntyy 45°.
Toimituksen sisältö
Mukana kumipäällysteinen magneetti, verkkolaite.
Toiminto
IP67: Suojaus tilapäiseltä upottamiselta veteen ja pölyn sisääntunkeutumiselta (pölytiivis) ja täydellinen kosketussuojaus.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Konevalaisin |
|---|---|
| IP-suojausluokka | IP 67 |
| Valovirta | 1200 lm |
| Valoteho | 12 W |
| Valaistus | LED-moduuli |
| Energiansyöttö | Verkkovirralla toimiva |
| ATEX-vyöhyke | ei mitään |
| Kokonaispituus | 303 mm |
| Kokonaiskorkeus | 39 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081438303 |
|---|---|
| EAN | 4260131238673 |