Konevalaistus
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Laadukkaat, yleiskäyttöiset valaisimet kytkimellä, 3 m kumiliitäntäjohdolla.
Kaikki HEDI®-kone-/työpistevalaisimet toimitetaan vakiona pöytäpuristimilla, integroidulla magneetilla ja 4 ruuvilla, jotka mahdollistavat valaisimen joustavan kiinnityksen erilaisille alustoille.
Klassinen konevalaisin laajakeilaisella valokuvioinnilla. Valaisinpää voidaan pallonivelen avulla kääntää ja kallistaa 340°. Sisältää vaihdettavat valonlähteet.
Toiminto
IP20: Suoja vierasesineiden tunkeutumista vastaan, kun ⌀ < 12 mm, mutta koskettamista tulee välttää; lisäksi ei suojaa vedeltä.
Rakenne
Laadukkaat, yleiskäyttöiset valaisimet katkaisijalla, 3 m kumiliitosjohdolla.
Kaikki HEDI®-kone-/työpistevalaisimet toimitetaan vakiona pöytäpuristimilla, integroidulla magneetilla ja 4 ruuvilla valaisimen joustavaa kiinnitystä varten erilaisille alustoille.
Klassinen konevalaisin laajakeilaisella valokuvioinnilla. Valaisinpää kääntyy ja pyörii pallonivelen avulla 340°. Sis. vaihdettavat valonlähteet.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Konevalaistus |
|---|---|
| IP-suojausluokka | IP 20 |
| Valovirta | 480 lm |
| Valoteho | 4.6 W |
| Valaistus | LED |
| Värilämpötila | 6500 K |
| Energiatehokkuusluokka | E |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| ATEX-vyöhyke | ei mitään |
| Valon väri | kylmänvalkoinen |
| Tehonkulutus | 4.6 W |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 081301 |
|---|---|
| EAN | 4003644014941 |