Konetyövalo DUO 6LEDDUO 6ledduo
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Laadukkaat, yleiskäyttöiset valaisimet, joissa on virtakytkin ja 3 m kuminen liitäntäjohto.
Kaikki HEDI® kone-/työpaikkavalaisimet toimitetaan vakiona pöytäpuristimilla, integroidulla magneetilla ja neljällä ruuvilla, jotta valaisin voidaan kiinnittää joustavasti erilaisiin alustoihin.
Kääntyvän linssin avulla valaisin voidaan helposti ja nopeasti vaihtaa piste- ja laajakeilavalaistuksen välillä. Valaisinpää voidaan pallonivelen avulla kääntää ja suunnata 340°. Sisältää vaihdettavat valonlähteet.
Toiminto
IP20: Suoja vierasesineiden tunkeutumista vastaan, kun ⌀ < 12 mm, mutta kosketusta tulee välttää; ei suojaa vedeltä.
Malli
Laadukkaat, yleiskäyttöiset valaisimet kytkimellä, 3 m kumikaapeli.
Kaikki HEDI® kone-/työpistevalaisimet toimitetaan vakiovarusteina pöytäpuristimella, integroidulla magneetilla ja 4 ruuvilla, jotta valaisin voidaan kiinnittää joustavasti erilaisiin alustoihin.
Kääntyvän linssin avulla valaisin voidaan helposti ja nopeasti vaihtaa piste- ja laajakeilavalaistuksen välillä. Valaisinpää voidaan pallonivelen avulla kääntää ja suunnata 340°. Sisältää vaihdettavat valonlähteet.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Konevalaistus |
|---|---|
| IP-suojausluokka | IP 20 |
| Valovirta | 6 W |
| Valaistus | LED |
| Värilämpötila | 6500 K |
| Energiatehokkuusluokka | E |
| Energiansyöttö | verkkokäyttöinen |
| ATEX-vyöhyke | ei mitään |
| Valon väri | kylmänvalkoinen |
| Tehonkulutus | 6 W |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G0813026LEDDUO |
|---|---|
| EAN | 4003644000135 |