LED-valonheitin 230 V 42 W
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kestävä LED-valonheitin iskunkestävällä alumiinikotelolla ja kumisella suojareunalla.
NOVA-työvalaisimet integroidulla kantokahvalla. Suurikapasiteettinen COB-LED 5-portaisella himmennystoiminnolla. Kääntyvä.
- Pehmeä, varjoton ja häikäisemätön valo, alhainen lämmöntuotto.
- Korkea valoteho, alhainen energiankulutus, pitkä käyttöikä.
- Hyväksytty ulkokäyttöön ja kosteisiin tiloihin. <
Toiminto
IP67: Suojaus tilapäistä upottamista vastaan ja suoja pölyn tunkeutumista vastaan (pölytiivis) sekä täydellinen kosketussuojaus.
Rakenne
Kestävä LED-valonheitin, jossa on iskunkestävä alumiinikotelo ja kuminen suojareuna.
NOVA-työvalaisimet integroidulla kantokahvalla. Suurikapasiteettinen COB-LED, jossa 5-portainen himmennystoiminto. Kääntyvä.
- Pehmeä, vähävarjoisa ja häikäisemätön valo, vähäinen lämmöntuotto.
- Korkea valoteho, alhainen energiankulutus, pitkä käyttöikä.
- Hyväksytty ulkokäyttöön ja kosteisiin tiloihin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Valonheitin |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 230 V |
| Valon väri | 6000 K |
| Paino | 2660 g |
| Valmistajan merkintä | NOVA 6K |
| Energiansyöttö | Verkkovirtakäyttöinen; Verkkovirtakäyttöinen; Verkkovirtakäyttöinen |
| Kokonaiskorkeus | 262 mm |
| Kokonaisleveys | 87 mm |
| Kokonaispituus | 267 mm |
| Tehonkulutus | 42 W |
| Nimellisjännite | 100–240 V |
| IP-suojausluokka | IP 67 |
| Valovirta | 600 - 6000 lm |
| ATEX-vyöhyke | ei mitään; ei mitään; ei mitään |
| Liitäntäkaapelin pituus | 5 m |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G08126542 |
|---|---|
| EAN | 5708997354421 |