LED-valonheitin 230 V 88 W
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
NOVA 'For Life' LED-valonheitin, jossa on integroitu kantokahva ja 5-portainen himmennystoiminto.
- Uusi, päivitetty muotoilu erittäin tehokkailla multi-LED-valoilla.
- Uusi OPTILight-toiminto optimoitua valotehoa ja ylivoimaista valaistusaikaa varten.
- Kompakti ja kestävä vaativiin työympäristöihin.
Kestävä LED-valonheitin iskunkestävällä alumiinikotelolla ja kumisella suojareunalla.
- Pehmeä, varjoton ja häikäisemätön valo, jossa on vähäinen lämmönkehitys.
- Korkea valoteho, alhainen energiankulutus.
- Hyväksytty ulkokäyttöön ja kosteisiin tiloihin.
Toiminto
IP67: Suojaus tilapäistä veteen upottamista vastaan ja suojaus pölyn tunkeutumista vastaan (pölytiivis) sekä täydellinen kosketussuojaus.
Malli
NOVA 'For Life' LED-valonheitin integroidulla kantokahvalla ja 5-portaisella himmennystoiminnolla.
- Uusi, päivitetty muotoilu tehokkailla multi-LED-valoilla.
- Uusi OPTILight-toiminto optimoituun valotehoon ja ylivoimaiseen valaistusaikaan.
- Kompakti ja kestävä vaativiin työympäristöihin.
Kestävä LED-valonheitin iskunkestävällä alumiinikotelolla ja kumisella suojareunalla.
- Pehmeä, varjoton ja häikäisemätön valo, vähäinen lämmöntuotto.
- Korkea valoteho, alhainen energiankulutus.
- Hyväksytty ulkokäyttöön sekä kosteisiin tiloihin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Valonheitin |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 230 V |
| Paino | 4100 g |
| Energiansyöttö | Verkkovirtakäyttöinen |
| Kokonaiskorkeus | 298 mm |
| Kokonaisleveys | 102 mm |
| Kokonaispituus | 302 mm |
| IP-suojausluokka | IP 67 |
| Valovirta | 1200 - 12000 lm |
| Liitäntäkaapelin pituus | 5 m |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G08124588 |
|---|---|
| EAN | 5708997362068 |