LED-yleisvalo 48 W 48 W
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Integroitu kahva ja jalusta rakennustyövalaisimen suoraa asennusta varten. Kaksi maadoitettua pistorasiaa mahdollistavat sähkötyökalujen nopean ja helpon kytkennän ilman lisäkaapeleita.
Varjoton ja häikäisemätön rakenne laajalla valonjakaumalla.
Sopii
Kolmijalkajalusta nro 081252, koko 1,35–3.
Toiminto
IP54: Suojaus roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista ja suojaus sisäisiltä pölykertymiltä (pölysuojattu) sekä täydellinen kosketussuojaus.
Rakenne
Integroitu kahva ja jalustajalka rakennustyövalaisimen suoraa asennusta varten. Kaksi maadoitettua pistorasiaa mahdollistavat sähkötyökalujen nopean ja helpon liittämisen ilman lisäkaapeleita.
Varjoton ja häikäisemätön rakenne laajalla valonjakaumalla.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Yleisvalaistus |
|---|---|
| Paino | 3430 g |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen; Verkkokäyttöinen; Verkkokäyttöinen |
| Kokonaiskorkeus | 310 mm |
| Kokonaisleveys | 117 mm |
| Kokonaispituus | 318 mm |
| Tehonkulutus | 48 W |
| Nimellisjännite | 100 - 240 V |
| IP-suojausluokka | IP 54 |
| Valovirta | 6000 lm |
| Liitäntäkaapelin pituus | 5 m |
| Säädettävä säteilykulma | 100 astetta; 100 astetta; 100 astetta |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G08127448 |
|---|---|
| EAN | 5708997354537 |