Kone-/työpistevalaistus 5w
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
LED-työpajavalaisimet, alumiinia, musta, sisältää vipukytkimen. Kumipäällysteisellä taipuisalla akselilla, sisältää magneettijalan.
Huomautus
Ruuvipuristin, seinäteline, pöytäjalka ja jalusta voidaan pyynnöstä tilata lisävarusteina magneettijalustan lisäksi.
Rakenne
LED-työpajavalaistus 5 W, tarkennettavalla säteilykulmalla 15–75°.
Toiminto
IP63: Suojaus roiskuvalta vedeltä enintään 60° kulmassa normaaliin käyttöasentoon nähden sekä suojaus pölyn tunkeutumista vastaan (pölytiivis), lisäksi täydellinen kosketussuojaus.
Malli
LED-työpajavalaisimet, musta alumiini, sisältää vipukytkimen. Kumipinnoitettu taipuisa varsi, sisältää magneettijalan.
Huomautus
Ruuvipuristin, seinäkiinnike, pöytäjalka ja teline voidaan tilata pyynnöstä magneettijalustan lisäksi.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pöytävalaisin / työpistevalaisin |
|---|---|
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Kokonaiskorkeus | 480 mm |
| Nimellisjännite | 250 V |
| IP-suojausluokka | IP 63 |
| Valovirta | 450 lm |
| Magneettijalan ⌀ | 83 mm |
| Valonlähde vaihdettavissa | ei |
| Valoteho | 5 W; 5 W; 5 W |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G0813215W |
|---|---|
| EAN | 2050001945921 |