Kone-/työpistevalaistus
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Alumiiniset mustat LED-työpajavalaisimet, sisältää keinukytkimen. Kumipäällysteisellä joustoakselilla, sisältää magneettijalan.
Huomautus
Ruuvipuristin, seinäteline, pöytäjalka ja jalusta voidaan pyynnöstä tilata magneettijalan lisävarusteiksi.
Rakenne
LED-työpajavalaistus 2 × 6 wattia, valaisinpää, jossa kaksi valomoduulia, joita voidaan kääntää 360° valaisinpäässä.
Toiminto
IP63: Suojaus roiskuvalta vedeltä enintään 60° kulmassa normaaliin käyttöasentoon nähden ja suojaus pölyn tunkeutumiselta (pölytiivis) sekä täydellinen kosketussuoja.
Malli
LED-työpajavalaisimet, musta alumiini, sisältää vipukytkimen. Kumipinnoitettu taipuisa varsi, sisältää magneettijalan.
Huomautus
Ruuvipuristin, seinäkiinnike, pöytäjalka ja teline voidaan tilata pyynnöstä magneettijalustan lisäksi.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pöytävalaisin / työpistevalaisin |
|---|---|
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Kokonaiskorkeus | 510 mm |
| Nimellisjännite | 250 V |
| IP-suojausluokka | IP 63 |
| Valovirta | 1200 lm |
| Magneettijalan ⌀ | 83 mm |
| Valonlähde vaihdettavissa | ei |
| Valoteho | 12 W; 12 W; 12 W |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 081321 |
|---|---|
| EAN | 2050001945938 |