Yleissylinteri YS
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Hydraulisylinteri |
|---|---|
| Paino | 10 kg |
| Nostokorkeus | 350 mm |
| Sisään työnnetty pituus | 472 mm |
| Suurin puristusvoima | 150 kN |
| Öljytilavuudet | 744 ml |
| Sylinterin ulko-⌀ | 67 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 086060 |
|---|---|
| EAN | 4025092150194 |