Konekierrettävä tunkki nostokynnyksellä YAM t
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kompakti konetunkki, joka voi nostaa kuorman sekä nostokynnyksellä että yläpesällä. Korkea vakaus, pumppuvartta voidaan kääntää 270° (ei koko 2).
Käyttötiedot
Koneiden ja vastaavien kuormien nostamiseen, kohdistamiseen ja siirtämiseen sekä yleisiin korjaus- ja asennustöihin.
Tekniset tiedot
| Paino | 8 kg |
|---|---|
| Leveys | 125 mm |
| Pituus | 180 mm |
| Korkeus | 235 mm |
| Nostokorkeus | 113 mm |
| Maksimikantavuus | 2 t |
| Nostokynnen leveys | 50 mm |
| Automaattinen jousikuormitus | ei |
| Nostokorvakkeen pituus | 50 mm |
| Pienin vastekorkeus | 16 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 086046 |
|---|---|
| EAN | 4025092157711 |