Kuljetusrullavaunu, tyyppi LFL, kääntyvät pyörät 1 t 1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Huoltovapaat alustan osat keskikokoisten kuormien kuljetukseen. Kulutusta kestävät nylonpyörät liukumattomalla kumipinnoitteella voidaan yhdistää yksittäin tai järjestelmäksi.
Malli, jossa on neljä kääntyvää/pyörivää kulutusta kestävää nylonpyörää.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kuljetusrullavaunu raskaalle kuormalle |
|---|---|
| Paino | 14 kg |
| Leveys | 340 mm |
| Pituus | 430 mm |
| Valmistajan merkintä | LFL-1-4 |
| Korkeus | 120 mm |
| Nostokyky | 1 t |
| ⌀ pyörä | 75 mm |
| Pyörien määrä | 4 |
| Pyörän leveys | 46 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G0860081 |
|---|---|
| EAN | 4025092163880 |