Kolmipisteinen kuljetusrullavaunu LX, kääntyvällä vetoaisalla
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kolmipisteiset kuljetusrullavaunut keskikokoisille kuormille. Vetoaisa ja takapäätyosa. Molemmat takapäätyosat ovat samanlaisia ja niissä on säädettävät yhdystangot. Kokonaiskantavuus jakautuu 50 % etuosalle ja 50 % takaosille.
Toimitussisältö
Kolme kuljetusrullavaunua, kaksi yhdystankoa ja vetoaisa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kuljetusrullavaunu raskaalle kuormalle |
|---|---|
| Paino | 45 kg |
| Valmistajan merkintä | LX-6 |
| Nostokyky | 6 t |
| ⌀ pyörä | 85 mm |
| Pyörän leveys | 90 mm |
| Kuormatason etukorkeus | 115 mm |
| Kuormatason leveys edessä | 150 mm |
| Takapyörien lukumäärä | 8 |
| Kuormauspinnan leveys takana | 250 mm |
| Kuormauspinnan pituus takana | 300 mm |
| Säätöalue taakse: − … | 500–1400 mm |
| Kuormituspinnan pituus edessä | 185 mm |
| Kuormapinnan korkeus takana | 115 mm |
| Etupyörien lukumäärä | 4 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 086009 |
|---|---|
| EAN | 4025092163781 |