Kalusteturvakaappi CityLine
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kalusteeseen upotettava arvokaappi CityLine, turvaluokka B VDMA 24992 (1995) -standardin mukaan, A4-kansiot syvyyssuunnassa. Kaksiseinäinen runko ja kaksiseinäinen ovi. Palosuojamateriaali DIN 4102-A1 -standardin mukainen, VdS-tarkastettu, ECB-sertifioitu EN 1300 luokka B.
Vankka lukitus pyöreillä salvoilla. Irrotettava hyllytaso.
Käyttötiedot
Seinä- ja/tai lattia-asennukseen.
Huomautus
Useampia erikokoisia ja eri turvatasoisia arvokaappeja voidaan toimittaa pyynnöstä.
Rakenne
Varustettu elektronisella numerolukolla SECUTRONIC, sisältää paristot, manipulointisuojaus. Graafinen näyttö kosketusnäppäimistöllä.
Malli
Kalusteisiin upotettava turvakaappi CityLine, turvaluokka B standardin VDMA 24992 (1995) mukaan, A4-kansion syvyydellä. Kaksiseinäinen runko ja kaksiseinäinen ovi. Palosuojausmateriaali DIN 4102-A1:n mukaan, VdS-tarkastettu, ECB-sertifioitu EN 1300 luokka B.
Tukeva lukitus pyöröpulteilla. Irrotettava hyllytaso.
Käyttötiedot
Seinä- ja/tai lattia-asennukseen.
Huomautus
Lisää erikokoisia ja eri turvatasoisia turvakaappeja toimitetaan pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Sisäsyvyys | 292 mm |
|---|---|
| Sisäkorkeus | 440 mm |
| Ulkopuolinen syvyys | 382 mm |
| Lukitustyyppi | sähköinen numerolukko |
| Ulkoleveys | 435 mm |
| Paino | 49 kg |
| Korkeus ulkopuolelta | 528 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 085802 |
|---|---|
| EAN | 4003482411704 |