Juotossavunpoisto Easy Arm 2 2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Korkea imuteho – tehokas suodatinkapasiteetti – hiljainen toiminta. Suodattaa prosessi-ilman 3 vaiheessa:
- Esisuodatin pölylle ja suuremmille hiukkasille.
- Yhdistelmäsuodatin mikrohiukkasille.
- Aktiivihiilisuodatin sitoo haitalliset kaasut.
Järjestelmä asennetaan sopivalla pöytäkiinnikkeellä. Lisävarusteet, kuten imuletkuvarret ja -suuttimet, löytyvät verkkokaupasta numeroilla 082306–082313.
Imuteho säädetään erikseen jokaiselle imuvarrelle järjestelmän painikkeella.
Optinen ja akustinen suodatinpinta-alan ilmaisin. Samat suodattimet EASY ARM 1- ja EASY ARM 2 -malleihin. Liitäntä i-CON-juotosasemien kytkentää varten.
Tekniset tiedot
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
|---|---|
| Imutilavuus per varsi | 110 m2/h |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Kokonaisleveys | 255 mm |
| Kokonaispituus | 490 mm |
| Tehonkulutus | 80 W |
| Verkkojännite | 100–240 V |
| Verkkotaajuus | 50–60 Hz |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G0823042 |
|---|---|
| EAN | 4003008095333 |