Juotossavunpoisto Easy Arm 1 1 1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Korkea imuteho – tehokas suodatinkapasiteetti – hiljainen käyntiääni. Suodattaa prosessi-ilman 3 vaiheessa:
- Esisuodatin pölylle ja suuremmille hiukkasille.
- Yhdistelmäsuodatin mikrohiukkasille.
- Aktiivihiilisuodatin sitoo haitalliset kaasut.
Optinen ja akustinen suodatinpinnan ilmaisin. Samat suodattimet EASY ARM 1:lle ja EASY ARM 2:lle. Liitäntä i-CON-juotosasemien kytkemiseen.
Järjestelmä asennetaan sopivalla pöytäpidikkeellä. Lisävarusteet, kuten imuvarret ja -suuttimet, löytyvät verkkokaupasta numeroilla 082306–082313.
Tekniset tiedot
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
|---|---|
| Imutilavuus per varsi | 110 m2/h |
| Paino | 7.5 kg |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Kokonaiskorkeus | 470 mm |
| Kokonaispituus | 255 mm |
| Tehonkulutus | 40 W |
| Verkkojännite | 100 - 240 V |
| Verkkotaajuus | 50 Hz |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G0823031 |
|---|---|
| EAN | 4003008095326 |