Yleiskäyttöinen juotoskolvi
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pitkäikäinen teollisuuskolvi, jossa Ersadur-pitkäkestojuotoskärjet (30 kertaa pidempi käyttöikä kuin perinteisillä kuparijuotoskärjillä).
Lämpenemisaika 3 minuuttia (koko 300 noin 5 minuuttia). Syöttöjohto 1,5 m kumikaapeli (koko 30: PVC).
Toimitukseen sisältyy teline (ei koko 30).
Rakenne
Tehokas kolvi kuparipoikkipinnoille aina 6 mm2 asti.
Rakenne
Pitkäikäinen teollisuusjuotoskolvi, jossa Ersadur-pitkäkestojuotoskärjet (30 kertaa pidempi käyttöikä kuin perinteisillä kuparisilla juotoskärjillä).
Lämpenemisaika 3 minuuttia (koko 300 noin 5 minuuttia). Syöttöjohto 1,5 m kumikaapelia (PVC koossa 30).
Toimitus sisältää telineen (ei koko 30).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Juotoskolvi |
|---|---|
| Lämmitysteho | 150 W |
| Paino ilman johtoa | 245 g |
| Juotoskärjen lämpötila 3 min jälkeen | 450 °C |
| Juotoskärjen leveys | 5.3 mm |
| Sopii Cu-alueelle, maks. | 6 mm2 |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 082100 |
|---|---|
| EAN | 4003008069488 |