Nopea juotosase Multi-Sprint 960ED 960ed
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Poikkeuksellisen kevyt, muuntajaton juotosase PTC-elementillä.
Lämpenemisaika noin 20 sekuntia. Toistuvilla painalluksilla lämmöntuotto voidaan sovittaa juotospisteen lämmöntarpeeseen. Sisäisesti lämmitetty juotoskärki, korkea hyötysuhde. Verkkojohto 1,5 m.
Käyttötiedot
Erityisesti asennus- ja korjaustöihin, koska juotosasetta voidaan käyttää yleiskäyttöisesti tehoalueella 15–100 W (kuten vakiokolvia).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Juotoskolvi |
|---|---|
| Lämmitys | 150 W |
| Lämmitysteho | 75 W |
| Paino ilman johtoa | 100 g |
| Juotoskärjen lämpötila 3 min jälkeen | 350 °C |
| Juotoskärjen leveys | 3,2 mm |
| Ersa-tyyppi | 960ED |
| Energiansyöttö | Verkkovirtakäyttöinen |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G082200960ED |
|---|---|
| EAN | 4003008060829 |