Radio, akku/verkkokäyttö
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Vankka, roiskevesisuojattu (IP54) työmaaradio verkko- ja akkukäyttöön.
Toimitussisältö
Sisältää verkkokaapelin, 2 puskuriakkua, AUX-liitäntäkaapelin, ilman akkuja.
Rakenne
M18™ Bluetooth®-akkujokaiutin
- Tuottaa äänen pienille ja keskisuurille alueille.
- Rajoittamattomat ripustus- ja asennusmahdollisuudet integroitujen koukkujen, naulakoukkujen ja läpivientireikien avulla.
Toiminta
IP54: Suoja roiskevedeltä kaikista suunnista ja suoja sisäisiltä pölykertymiltä (pölysuojattu) sekä täydellinen kosketussuoja.
Rakenne
Kestävä, roiskevesisuojattu (IP54) työmaaradio verkko- ja akkukäyttöön.
Toimitussisältö
Sis. verkkokaapelin, 2 puskuriparistoa, AUX-liitäntäkaapelin, ilman akkuja.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Radio |
|---|---|
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Milwaukee tyyppi B 18 V; Milwaukee tyyppi B 18 V; Milwaukee tyyppi B 18 V |
| Datalähtö | Bluetooth®-liitäntä; USB-liitäntä; Bluetooth®-liitäntä; USB-liitäntä; Bluetooth®-liitäntä; USB-liitäntä |
| Leveys | 145 mm |
| Pituus | 213 mm |
| Paino | 3.8 kg |
| Korkeus | 333 mm |
| Akun jännite | 18 V; 18 V; 18 V |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 073960 |
|---|---|
| EAN | 4058546484019 |