Öljynkeräysallas kantokiskoilla 40 l 40
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Öljytiivis, hitsattu öljynkeräysallas asennettavaksi kantokiskoille. Varastointitilavuus 40 litraa.
Maalipinta
Vaaleanharmaa RAL 7035 jauhemaalattu.
Tekniset tiedot
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Keräysallas |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
| Syvyys | 575 mm |
| Leveys | 690 mm |
| Korkeus | 105 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G98005640 |
|---|---|
| EAN | 4062406107079 |