Lisähylly 2
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Nro 981114 ja nro 981115.
Malli
Hylly rei’itettyä teräspeltiä, huolehtii kaapin sisätilan optimaalisesta ilmanvaihdosta välttämään ylikuumenemista lastauksessa.
Toimituksen sisältö
Hylly ja kiinnitystarvikkeet.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Hylly |
|---|---|
| Hyllytason kantavuus / suurin tasaisesti jakautunut kuorma (metallilla) | 50 kg |
| Syvyys | 450 mm |
| Leveys | 1025 mm |
| Paino | 6.5 kg |
| Korkeus | 65 mm |
| Nostokyky | 50 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9811182 |
|---|---|
| EAN | 4250101189449 |