Kiertoilmasuodatinjärjestelmä turvakaapeille 1
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Kiertoilmasuodatinjärjestelmä turvakaapeStandardiATEX-yhteensopiva: II 3/-G Ex ic nA IIB T4 Gc
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kiertoilmansuodattimen lisäosa |
|---|---|
| Syvyys | 555 mm |
| Leveys | 308 mm |
| Paino | 18 kg |
| Korkeus | 256 mm |
| Sähkönkulutus | 0.13 A |
| Äänenpainetaso | 35 dB |
| Liitäntätyyppi, tulo | F |
| Nimellisjännite | 85 - 264 V |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9811001 |
|---|---|
| EAN | 4250101190117 |