Jätteiden lajitteluastia 75 litraa, itsesulkeutuvalla syöttöluukulla ja jalkapolkimella
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
Ei syttyvä DIN 4102:n tai DIN EN 13501-1:n mukaisesti.
Rakenne
75 litran keräysastia sinkityllä sisäsäiliöllä (pohjaosa nestetiivis) ja kääntöluukuilla (magneettipidikkeellä ja lukolla nelioavainta varten).
Varustettu itsesulkeutuvalla syöttöluukulla, paloa ja hajua hillitsevä.
Jalkapoljin hygieeniseen, kosketuksettomaan syöttöluukun avaamiseen.
Maalipinta
Runko: vaaleanharmaa RAL 7035 jauhemaalattu. Syöttöluukkujen värimerkintään on saatavana erittäin kestäviä, itseliimautuvia suojia eri väreissä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Roskakori |
|---|---|
| Syvyys | 380 mm |
| Leveys | 400 mm |
| Paino | 19.8 kg |
| Korkeus | 1000 mm |
| Tilavuus: | 75 l |
| Syöttöluukun väri RAL | 7016 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 987151 |
|---|---|
| EAN | 2050002050921 |