Kierrätyslajitteluastia 75 litraa, itsestään sulkeutuvalla syöttöluukulla
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
Palamaton DIN 4102:n tai DIN EN 13501-1:n mukaan.
Rakenne
75 litran keräysastia, jossa sinkitty sisäastia (pohjaosa nestetiivis) ja kääntöluukut (magneettipidike ja lukko neliöavaimelle).
Varustettu itsestään sulkeutuvalla syöttöluukulla, paloa ja hajua ehkäisevä.
Maalaus
Runko: vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu. Syöttöluukkujen värimerkintään on saatavana erittäin kestävät, itsekiinnittyvät suojat eri väreissä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Roskakori |
|---|---|
| Syvyys | 380 mm |
| Leveys | 400 mm |
| Paino | 19.8 kg |
| Korkeus | 1000 mm |
| Tilavuus: | 75 l |
| Syöttöluukun väri RAL | 6024 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 987150 |
|---|---|
| EAN | 4031068132958 |