Keräysastia 1000 mm 1000 mm
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
Hyväksytty WHG §19 / StawaR:n mukaisesti.
Sopii
GridLine-kaappeihin kokoja 1000 ja 2000 sekä ympäristökaappiin nro 980091; 980093.
Malli
Sinkitty nesteiden keräysallas, hitsattu.
Toimitussisältö
Voidaan asentaa mille tahansa korkeudelle 25 mm jaolla. Mukana erikoiskehitetyt kannatinkiskot.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Keräysallas |
|---|---|
| Materiaali | Sinkityt |
| Hyllytason kantavuus / suurin tasaisesti jakautunut kuorma (metallilla) | 100 kg |
| Syvyys | 400 mm |
| Leveys | 940 mm |
| Korkeus | 78 mm |
| Keräystilavuus | 12 l |
| Asennuskorkeus | 120 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9800961000 |
|---|---|
| EAN | 4062406112486 |